Değerli Müşterilerimiz;

Yıllardan beri tanıdığınız, bildiğiniz Acar Group bünyesinde yepyeni ama tecrübeli bir atılımla yeniden huzurlarınıza gelmenin kıvancını yaşıyoruz. Bu kıvancı taşımanın sorumluluğunun da bilincindeyiz. Biz biliyoruz ki; siz değerli müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın  istekleri, samimi çabaları olmadan bu başarıyı yakalayamazdık. Acar Group kurucularını oluşturan Zekeriya, İhsan ve ben Mustafa Acar isimlerimizin baş harflerini aldık, en öne de Acar’ı koyduk. Ortaya yepyeni bir firma: AZİM doğdu. AZİM Kutu ve Ambalaj…

AZİM’li adımlarla yürüyoruz

Kutu ve ambalaj işi zaten Acar’ın önemli çalışmalarından biriydi. Zaman zaman kutu ve ambalaj yapıyorduk. Basmış olduğumuz kitapları, ajanda ve defterleri koyacak kutuları bugüne kadar ürettik zaten. Oysa bu sektör gerek yurtdışında gerekse ülkemizde ciddi anlamda büyümeye ve gelecek vaat etmeye başladı. Biz de bunun gerisinde kalmak istemedik. Profesyonel olarak kutu yapım işine de girdik. 
Kutu ve ambalajı spesifik hale getirip, katma değer yaratan, mukavvaya sıvamalı kutular şeklinde lanse ettik tüm müşterilerimize. 
Ana şirketimizin temel prensibi üzerinden konumlandırdık yeni şirketimizi. Katma değerli ürün üreten Acar Group’un 1980 yılından süregelen geçmişini arkamıza alarak, geleceğe dair planlarımızı yaptık. İstikrarlı gitmek, sürdürülebilir olmak temel prensiplerimizin başında geliyor. Bu prensiplerden ödün vermeden, neyi nasıl farklı yapabileceğimizi sürekli kendi içimizde tartışıyoruz. 

Doğaya saygılı çalışmalarımız

Mukavvaya sıvamalı kutular başta olmak üzere, çevreci kağıtlardan ürettiğimiz ve yakın bir zamanda duyurusunu yapacağımız ‘eko-karton’ çantalarla görücüye çıkacağız inşallah. 
Sektörde ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Acar Group’tan çok iyi bir miras devraldık. Grup şirketi olmanın avantajını, başta kalite ve yenilikler olmak üzere, fiyat avantajını da dikkatten kaçırmadan müşterilerimize sunacağız. 

Siz değerli müşterilerimiz olmadan hiçbir başarının elde edilemeyeceğini biliyor ve Grubumuza atfedilen tüm övgüleri sizlerle paylaşıyorum.

Mustafa ACAR